Göbekli Tepe Eteklerinde Uzaylı Targon ve Tarih İzcileri

Orijinal fiyat: ₺145.00.Şu andaki fiyat: ₺94.50.

Stokta

Göbekli Tepe Eteklerinde Uzaylı Targon ve Tarih İzcileri – Nuran Turan

Yeniay Yayınları

Türk Çocuk Edebiyatı Yazarları arasında önemli bir yeri olan Nuran Turan, yaratıcı ve eğlenceli anlatımı ile kitaplarında dün, bugün ve gelecek arasında sıkı bir bağ kurar. Geçmişin bilgeliğini geleceğin umudu ile harmanlar. Pozitif değerlerin çocuklar tarafından benimsenmesini sağlayan anlatımındaki gizem etkileyicidir. Nuran Turan bu kitabında çocukları Uzaylı Targon ile birlikte “Dünya Barışı” ile ilgili fantastik bir yolculuğa çıkartıyor… Uzaylı Targon ile Dünyalı bir grup çocuğun, Dünya barışı ile ilgili çabaları sonunda mucizevi bir buluşla noktalanıyor… Kökeni 12.500 yıl öncesine dayanan Dünya’nın en eski mabedi Göbekli Tepe’nin eteklerinde geçen sürükleyici bir serüven…

Yazar:Nuran Turan

Göbekli Tepe Eteklerinde Uzaylı Targon ve Tarih İzcileri – Nuran Turan

Yeni Ay Yayınları

Türk Çocuk Edebiyatı’nın  sevilen yazarı Nuran Tutan, renkli anlatımı ile Geçmişin Bilgeliğini, Geleceğin Umudu ile harmanlar.

Yazar Nuran Turan çocukları;

Niburi gezegeniniden Uzaylı Targon ile Dünyalı bir grup çocuğu, ‘’Dünya Barışı’’ ile ilgili fantastik bir yolculuğa çıkartıyor. .. Dünya Barışı ile ilgili çabaları sonunda mucizevi bir buluşla noktalanıyor.

Kökeni 12.500 yıl öncesine dayanan Dünya’nın en eski mabedi GÖBEKLİ TEPE’nin eteklerinde geçen, sürükleyici bir serüven.

Bölgenin endemik hayvan ve bitki örtüsünü de tanıtan ‘GÖBEKLİ TEPE ETEKLERİNDE’ Sosyal Bilgiler öğretmenlerince öğrencilere tavsiye edilmektedir.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yok.

Be the first to review “Göbekli Tepe Eteklerinde Uzaylı Targon ve Tarih İzcileri”