New Age Yayınları

Meral Bakır

Çalışma hayatına Bankacı olarak başladı. Sonra, sırasıyla Satış ve Pazarlama Koordinatörlüğü,

Dershane Yöneticiliği, Yayın Koordinatörlüğü, Franchise Organizasyonunu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

Bu yoğun çalışma temposunun ardından yaşamını gözden geçirerek kendisini sorguladı ve aslında yapmak istediğinin bu olmadığına karar vererek; evrensel gelişme, olgunlaşma yolunda yürümeye başladı.

2005 yılında başladığı yogayı bir yaşam biçimi olarak benimseyerek, Vedik Bilimler ve Yoga Felsefesi üzerine Vivekananda Yoga Üniversitesi’nden (SVYASA) Yoga Eğitmenliği (YIC) YOGA Alliance ile temel eğitimini tamamladı. Daha sonra “Reinbowkids Yoga” – Çocuk ve Aile Yogası Öğretmenlik Eğitimi, Yoga Alliance Yoga Anatomisi ve Yoga Terapi Öğretmenlik Eğitimi ve Birthlight ile Perinatal Yoga ile Hamile Yoga Eğitmenliği sertifikalarını aldı. Aldığı eğitimler ile NLP Trainers / Yaşam Koçu ve Usui Reiki Master-Teacher ve Bioenerji Uzmanı oldu.

Ayrıca sayısız kurs ve yoga eğitimlerine katılarak, İngiltere ve Amerika’nın en iyi hocalarıyla çalışma fırsatı elde etti.

Parana (evrensel yaşam enerjisi) ile yoganın bedenimiz ve hayatın stresiyle başa çıkmayı öğrenmemizde en etkili yol olduğunu düşünen Meral Bakır, uzun yıllardır edindiği bilgi ve birikimlerini kitap çalışmaları ile herkesle paylaşmayı diliyor.

Bu amaçla Meral Bakır, siz okurlarımızla New Age Yayınları aracılığıyla bir araya geliyor. Sizler ile huzurlu bir hayatın anahtarını paylaşıyor.